شرکت اوژن سیستم جهان به منظور ارائه جدیدترین سیستم های نگهداری اسناد وکالا، قفسه بندی انبار، بایگانی ریلی و قفسه فروشگاهی توسط جمعی از مخترعین کشور تا industry industrial-automation industrial-automation
شرکت اوژن سیستم جهان به منظور ارائه جدیدترین سیستم های نگهداری اسناد وکالا، قفسه بندی انبار، بایگانی ریلی و قفسه فروشگاهی توسط جمعی از مخترعین کشور تا industry industrial-automation industrial-automation
ارسال شده توسط : اوژن سیستم جهان
همه آگهی های این کاربر
02188838838
قیمت : تماس بگیرید
ارسال شده توسط : اوژن سیستم جهان
تلفن: 02188838838
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
تماس بگیرید (درخواست قیمت)

شرکت اوژن سیستم جهان به منظور ارائه جدیدترین سیستم های نگهداری اسناد وکالا، قفسه بندی انبار، بایگانی ریلی و قفسه فروشگاهی توسط جمعی از مخترعین کشور تاسیس گردید. اوژن برای سه سال متوالی موفق به اخذ" تندیس و لوح زرین برترین محصول "از معتبرترین مرکز انتخاب محصول گردیده است.

محصول بایگانی ریلی با نام های قفسه ریلی، قفسه ریلی متحرک،قفسه اسناد ریلی،قفسه ریلی متحرک اداری،قفسه بایگانی ریلی، بایگانی ریلی اداری،کمد بایگانی ریلی،کمد بایگانی ریلی مکانیکی،سیستم بایگانی ریلی،سیستم ریلی بایگانی، فایل ریلی،فایل ریلی اسناد اداری،سیستم ریلی اداری، بایگانی ریلی پرونده نیز رواج دارد. مهمترین دلیل استفاده از سیستم بایگانی ریلی ارزش افزوده در فضا نسبت به روش های قدیمی بایگانی (قفسه بندی ثابت) است. کمد بایگانی ریلی 80% صرفه جویی در محیط بایگانی ایجاد می کند. البته این ظرفیت به محیط و نحوه چیدمان صحیح قفسه ها بستگی دارد. قفسه ریلی از دو قسمت مکانیزم حرکت و سازه قفسه تشکیل میگردد.قیمت کمد بایگانی ریلی بر اساس کارشناسی انجام گرفته شده محاسبه می گردد.مزایای استفاده از فایل بایگانی ریلی اوژن:

• شرکت اوژن تولید کننده کمد بایگانی ریلی تایید شده به عنوان برترین محصول در بالاترین مرجع داوری فایل بایگانی ریلی است.
• سیستم های بایگانی مکانیکی ریلی اوژن به صورتی طراحی و تولید می گردد که هر زمان نیاز به تبدیل شدن به سیستم های ریلی تمام اتوماتیک باشد ، بتوان به سادگی و با اضافه کردن تجهیزات این کار را به سرعت و با هزینه ای معقول انجام داد.
• طبقات دارای قفل های مخصوص جهت ثابت ماندن و بالا بردن ایمنی کاربر می باشد.
• بدنه کابين مي تواند بصورت طولي افزايش و يا کاهش پيدا کند.
• کابين ها قابليت تبديل از ريلي متحرک به قفسه هاي ثابت را دارا مي باشند و بالعکس.
• فرمانها با طراحی منحصر به فرد و ارگونومی بالا از جنس آلومینیوم مرغوب و با سه دسته هرزگرد و پوشش رنگ پودری چرمی، جهت سهولت جابجایی قفسه ها توسط کاربر می باشد.
• در ریل ها از ترانس 2 پلیشه که در زیر آن تسمه به صورت دقیق جوشکاری co2 شده است ، استفاده می گردد.تا در صورت شیب محیط بایگانی،از این امکان برای شیب گیری استفاده گردد.

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد

عضویت شما در خبرنامه لوکوپوک با موفقیت ثبت گردید جهت تکمیل عضویت به ایمیل خود مراجعه نمایید.

عضویت عضویت
پاک کردن
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
تهران