تصویر
برای شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی رکن اساسی در دکوراسیون داخلی و پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی ایفا میکند. بر ا services exhibition-services exhibition-services
ارسال شده توسط : اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی
همه آگهی های این کاربر
09308709252
قیمت : تماس بگیرید
ارسال شده توسط : اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی
تلفن: 09308709252
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
تماس بگیرید (درخواست قیمت)

برای شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی رکن اساسی در دکوراسیون داخلی و پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی ایفا میکند. بر این اساس یکی از کارهای مهم بیزینسی برای تجهیز کردن غرفه انتخاب دقیق و حرفه ای نیم ست نمایشگاهی میباشد . ما سعی کردیم در اندازه و رنگ های متنوع نیم ست پس از تحقیق و تجارب شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی بهترین و جدیدترین و مدرن ترین و شیک ترین نیم ست های اجاره ای با قیمت مناسب در اختیار عزیزان قرار بدهیم . اجاره انواع مبل نیم ست سفید و مشکی و نیم ست وی ای پی و همچنین مبلمان اداری و مجلسی شیک و لوکس در رنگبندی های متنوع . کرایه مبل چهار نفره و هفت نفره و تکی و اجاره نیم ست نمایشگاهی در شکل ها و اندازه های مختلف نسبت به اندازه غرفه های شما در نظر گرفته ایم.انواع مبل و صندلی و کاناپه و مبلمان کلاسیک و نیمه کلاسیک و مبل خارجی . شما میتوانید عکس های موجود مبل نیم ست را با یک تماس تلفنی از طریق وات ساپ و تلگرام از ما بدست اورده و نسبت به سلیقه خودتان سفارش بدهید.
همکاران ما در کمترین زمان ممکن کالای درخواستی شما را در محل تحویل میدهند. در ضمن توجه داشته باشید شما میتوانید با اجاره تجهیزات کامل نمایشگاهی و اداری از صفر تا صد و همچنین اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی با قیمت مناسب بهترین راه در دیزاین و صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه ها را داشته باشید.
جهت اجاره مبل نیم ست نمایشگاهی و تجهیزات نمایشگاهی با شماره 09308709252 ضرغامیسان تماس بگیرید.

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
تهران